Ekipa HAŠK G. Mamići pobjednik 40. Petrovdanskog turnira na Kočerinu

0
803

Pobjedom ekipe HAŠK G. Mamići završen je 40. Petrovdanski malonogometni turnir na Kočerinu. U finalu je HAŠK nakon izvođenja šesteraca s 5:4 bio bolji od Mepasa, poslije 40 minuta igre rezultat je bio 2:2.

Luka Suton je doveo HAŠK u vodstvo, a za Mepas je poravnao Ante Ćorluka. U završnici prvog dijela Mirko Hrkać donosi novu prednost HAŠK-u. Mepas je izjednačio u posljednjoj minuti kada  je pogodio Toni Jelavić.

U izvođenju šesteraca  junak je bio vratar Stanislav Galić koji je zaustavio udarac Ante Ćorluke u drugoj seriji.

Momčad  HFC Zrinjski HVIDRA Mostar svladala je u susretu za treće mjesto ekipu Jimmy Woo Franck Grude s 4:3.

Odigrani su i finalni susreti turnira za mlađe uzraste. Na turniru za igrače rođene 2006. godine i mlađe slavio je Caffe bar Code, dok je u uzrastu 2004 i 2005. godište i mlađi najbolja bila ekipa Široki u srcu.

Nakon završetka finalne utakmice dodijeljena su priznanja najboljim ekipama i pojedincima. Najbolji igrač je Luka Suton (HAŠK G. Mamići), najbolji vratar Franko Bilić (Mepas), a najbolji strijelac s devet pogodaka Ante Ćorluka (Mepas).