Kramarić se vratio nakon 4 mjeseca i zabio za pobjedu Hoffenheima!

0
682
U zadnjem susretu osmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je pobijedio Schalke s 2-0, a prvi pogodak zabio je hrvatski napadač Andrej Kramarić u svom prvom nastupu nakon više od četiri mjeseca pauze.

Kramarić se upisao među strijelce u 72. minuti nakon brze kontre domaćeg sastava.Ihlas Bebou je sjajno povukao kontru, ušao u kazneni prostor i pucao, Alexander Nubel je obranio, no Kramarić je odbijanac pospremio u gol.

Bio je to njegov prvi nastup ove sezone. Više od četiri mjesta hrvatski reprezentativac nije bio na travnjaku zbog ozljede koljena, a posljednju utakmicu Kramarić je odigrao 11. lipnja u Varaždinu protiv Tunisa.

VIDEO – Gol Kramarića

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Bebou zabivši za 2-0 pet minuta prije kraja susreta.

U prvom nedjeljnom susretu Kolnu je u derbiju začelja pobijedio Paderborn s 3-0. Golove Koln, koji je ovom pobjedom pobjegao iz zone ispadanja, zabili su Simon Terodde (8), Louis Schaub (59) i Sebastiaan Bornauw (85).

Na ljestvici vode Borussia Moenchengladbach i Wolfsburg s po 16 bodova, dok Bayern, Borussia Dortmund i RB Leipzig imaju po 15 bodova.

Schalke je propustio priliku pobjedom skočiti na vrh ljestvice, ovako je sedmi s 14 bodova, dok je Hoffenheim skočio na 11. mjesto s 11 bodova.Paderborn je posljednji s jednim bodom.