MNK Hercegovina razbila Brotnjo

0
992
MNK Hercegovina je u 5. kolu Premijer futsal lige BiH u GSD Pecara s visokih 7:1 pobijedila MNK Brotnjo.

Širokobriježani su sjajno otvorili utakmicu i s dva gola Marija Mikulića su u drugoj minuti već vodili s 2:0.

Zvonimir Ćavar u petoj minuti povisio je na 3:0, a Mikulić minutu kasnije postiže svoj treći pogodak za visokih 4:0. Osim rezultata, treba istaknuti da su gotovo svi golovi pali iz izigranih akcija.

Domaćin je do kraja poluvremena preko Davida Barbarića u 12. i Ante Grbešića u 20. minuti postigao još dva pogotka i na predah otišao s vodstvom od 6:0. Prvo je David Barbarić odlično ispratio akciju te je matirao golmana Brotnja za 5:0.

Nakon toga je Ante Grbešić bio Usain Bolt za obranu Brotnja u sprintu koji je okončao golom za 6:0.

U 28. minuti Mile Zelenika je izveo korner, a David Zovko volejom postigao odličan pogodak za 7:0. Brotnjo je minutu do kraja stiglo do počasnog pogotka nakon odbijanca.

Ovo je bila druga pobjeda MNK Hercegovina u Premijer futsal ligi BiH.