POLJUD JE GORIO: Ni vatrena bakljada nije pomogla Hajduku, Dinamo pobijedio 4:0

0
679

Slavili su zahvaljujući golovima Marka Roga u 45. i 60, El Arabija Soudanija u 57. te Juniora Fernandesa u 68. minuti, čime je potpisala najveću pobjedu na Poljudu.

U najvećem derbiju hrvatskog nogometa Dinamo je na Poljudu pobijedio Hajduk 4-0 i preuzeo vodstvo na ljestvici Prve HNL.

Video Player

Iako se Split nadao kako će Hajduk koji je u formi i spreman nakon dugo vremena očitati lekciju momčadi Cice Kranjčara, to se nije dogodio. ‘Modri’ su na Poljudu slavili s 4:00, a Rog i Fernandes su zabili po dva gola.

Slavili su zahvaljujući golovima Marka Roga u 45. i 60, El Arabija Soudanija u 57. te Juniora Fernandesa u 68. minuti, čime je potpisala najveću pobjedu na Poljudu!

Ovom pobjedom aktualni prvak izjednačio se na prvom mjestu s Rijekom s po četiri boda, dok je ovo momčadi Marijana Pušnika bio prvi poraz nakon tri pobjede zaredom.

Dugo vremena Poljud nije izgledao kao danas, naime na stadionu je bilo preko 30 tisuća navijača.