Široki na Pecari sustigao tuzlansku Slobodu

0
639
Široki na Pecari sustigao tuzlansku Slobodu i pobjedom od 2:0 prošao u četvrtfinale Kupa BiH
0
3

U samo desetak dana nogometaši Širokog i Slobode odigrali su tri utakmice, jednu premijerligašku i dvije kup utakmice. Danas se na Pecari igrala uzvratna utakmica osmine finala Kupa BiH. Gosti su došli sa prednošću od 1:0 pa je domaćima bilo jasno da moraju igrati i brzo i napadački bez obzira na očekivano defanzivnu Slobodu.

Tako nešto se i odvijalo na terenu u prvom, poluvremenu, Široki je imao i incijativu i loptu a bogme i poneku dobru akciju iz koje su mogli postići pogodak ali mreže su ostake netaknute do 69. Minute susreta kad je Krstanović iz jedanaesterca zabio za vodstvo Širokog od 1:0 i tako poravnao rezultat iz Tuzle prije tjedan dana. Širokobriježani su ovim vodstvom dobili ‘krila’ pa je Menalo u 82. Minuti povisio na 2:0 što je ostao i krajnji tezultat koji je Širokobriježane odveo u četvrtfinale kupa BiH.

Široki – Sloboda 2:0 (Krstanović 69 – penal, Menalo 82)

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Pandža, Barišić, Ćorić, Krstanović, Ivanković, Baraban, Wagner, Menalo, Lončar, Bralić.

SLOBODA: Pirić, Kostić, Fatić, Efendić, Krpić, Subić, Lazevski, Mehmedagić, Stjepanović, Todorović, Merzić.