Velika bitka Vatrenih s Portugalom. Nakon 0:0 Portugal prošao golom u 117. minuti

0
524

Share

U 21 sat poceo je dvoboj Hrvatske i Portugala u osmini finala Europskog prvenstva

KRAJ! PORTUGAL JE PROŠAO DALJE. Hrvatska ima razloga žaliti

117. GOOL PORTUGAL vodi

115. Serija opasnih napada Hrvatske Vudjeli smo gol dva puta, a PORTUGAL JE ZABIO iz kontre

113. Vida pokraj gola nakon kornera Zamalo

110. Dobra akcija Hrvatske nakon orodira Pjace Bez udarca

109. ZAMJENA HRVATSKA Pjaca umjesto Rakitića

106. Počeo je drugi produžetak,Ćoruka nastavlja igru

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA

105.Dobra akcija Hrvatske  Modrić- Perišić preko gola

102. Slobodan udarac za Portugal završava u korneru, Hrvatska čisti loptu iz kaznenog prostora..  Ćorluka se žali na preponu

88. Kalinić ulazi umjesto Mandžukića

85. Posljednij 10 minuta svjedičimo zašto je sudac Carlos Carballo  proglašen najlošijim sucem Eura

80. Portugal igra ostro i na momente grubo – 20 prekršaja Portugala preama 7 Hrvatske.

77. Prvi žuti za Portugal nakon faula na Brozoviću

74. Slobodnjak za Hrvatsku. Izgledna prilika. Ronaldo je blokirao  udarac

65. Portugal diže ritam igre. Otvara se Hrvatska smiruje igru…

63. Opasna situacija pred našim golom zavrsava gol autom

61. Loptu smo vidjeli u golu. VIDA je tukao pokraj vratnice nakon ubacaja Srne

57. Opasan napad Portugala završio udarcem pokraj gola

52. Odlična akcija Hrvatske. Dva napada zaredom. Brozović nakon kornera i odlične akcije tuče preko gola

48. Dva obećavajuća napada Hrvatske ali bez efektne završnice

46. Počelo je drugo poluvrijeme…..

45. Kraj prvog poluvremna, Hrvatska bolja, Portugal discipliniran, Vatreni 62 % posjed lopte

45. Opasan ubačaj Rakitića, Pepe čisti u posljednji trenutak ispred Vide.

40. Izgledana,najbolha do sada, prilika za Hrvatsku, Strinić je usao s lijeve strane i umjesto šuta na gol centrirao u prazno …. Dojam je da se Strinić prepao šanse

37. Slobodnjak za Hrvatsku s desne strane, ubačaj Rakitića, Vida pokraj gola

34. Korner za Hrvatsku, Mandžukić  nakon skoka šutira pokraj gola

30. PRILIKA ZA HRVATSKU  Perišić je ušao u kazneni prostor s desne strane i tukao pokraj gola

24.Slobodan udarac za Portugal. Pepe je nakon ubačaja tukao preko grede

22. Hrvatska dobro stoji na terenu.  Polovica prvog dijela je iza nas, čekamo i dalje na prvu pravu prigodu.

14. Korner za Portugal, prvi ozbiljniji napad Portugala

10. Hrvatska  drži loptu u nogamama, prijeti ali još nema izglednu priluku Posjed lopte 66:34 za Vatrene

4. Hrvatska se nametnula u uvodnim minutama susreta, igra se uglavnom na polovici Portugala.

1. Počela je utakmica, sretno Vatreni!

Glavni sudac utakmice je Španjolac iz Madrida – Carlos Velasco Carballo.

Naš kapetan Darijo Srna zaplakao je tijekom intoniranja himne, kao i uoči dvoboja protiv Češke.

Intonirana je portugalska himna, potom i Lijepa naša te je sve spremno za početak susreta.

Stadion u Lensu jedan je od onih na kojem se pisala povijest hrvatskog nogometa. Prije 18 godina na ovom zdanju su Vatreni pobijedili Jamajku 3:1 u prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu.

Na poziciji desnog beka zaigrat će Cedric, a ne Vieirinha koji je dosta ofenzivniji.
Oprezno kreće portugalski izbornik Fernando Santos, s jednim defenzivnim veznim te dvojicom središnjih veznjaka. U vrhu napada zaigrat će Cristiano Ronaldo, Portugal nastupa bez klasičnog napadača.