Braća iz Širokog Brijega osvojili zlato i broncu na Mediteranskim igrama

0
518
Anđelo i Ivan Kvesić iz Širokog Brijega osvojili su zlato i broncu u karateu na Mediteranskim igrama u Oranu.

Anđelo Kvesić je u finalu kategorije iznad 84 kg pobijedio Alžirca Hocinea Daikhija s 2-1, Ivan Kvesić je u kategoriji do 84 kg u borbi za broncu svladao drugog domaćeg natjecatelja Falleha Midounea s 8-2.

Ivan Kvesić osvojio je brončanu medalju. U borbi za brončno odličje Kvesić je s uvjerljivih 8-2 bio bolji od domaćeg reprezentativca Falleha Midounea.

Kvesić je nastup u Orunu započeo pobjedom (4-2) protiv Cipranina Demetrisa Demetriadesa. Potom je u četvrtfinalu svladao Crnogorca Nikolu Malovića (3-1), da bi ga na putu u finale zaustavio srbijanski reprezentativac Vladimir Brezančić (4-0).