Mandžukić zabio prvi pogodak za Juventus

0
589

Hrvatski napadač Mario Mandžukić primio je loptu s desne strane, prevario braniča i neobranjivo pogodio za 2:1

Juventus je nakon poraza od Borussije Dortmund nastavio turnerju, a nova postaja bila je Gdanjsk gdje ih je ugostila Lechia. U zanimljivoj utakmici stara dama je slavila 2:1.

Za staru damu nije moglo počeli, već u četvrtoj minuti poveli su golom Paula Pogbe koji je u sredini bio najviši nakon udarca iz kuta.

Juve je nastavio s dominacijom, međutim Zaza, Pogba i Dybala nisu bili precizni.

Domaćin je do izjednačenja mogao u 40. minuti, ali udarac Pawlowskog zaustavio je okvir gola.

U nastavku smo gledali bolju Lechiju, redale su se prilike pred vratima Juventusa, međutim rezultat se nije mijenjao do 82. minute kada je na 1:1 izjednačio Buksa.

U 86. minuti Lechia je mogla i do vodstva, ali Vranješ je pogodio u izglednoj prilici.

Kazna je stigla u 90. minuti kada je za pobjedu Juventusa prvi golom u crno-bijelom dresu pogodio Mario Mandžukić. Hrvatski napadač primio je loptu s desne strane, prevario braniča i neobranjivo pogodio za 2:1.