Real Madrid osigurao polufinale Lige prvaka

0
941

Hat-trickom Cristiana Ronalda i uz pomoć mađarske sudačke trojke, nogometaši madridskog Reala svladali su Bayern sa 4:2 u produžetku uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka te izborili mjesto među četiri najbolje momčadi Lige prvaka.

Bayern je, nakon što je u prvome susretu izgubio 1:2, u gostima uspio slaviti istim rezultatom i odvesti susret u produžetak.

Trener Bayerna Ancelotti pohvalio je svoju momčad ali se požalio na suđenje.

-Nije lako doći u Madrid i slaviti nakon 90 minuta, pohvalio je Ancelotti svoju momčad pa se požalio na suđenje: Sudačke odluke prelomile su utakmicu. Znam da se to može dogoditi, ali ne tako često na ovoj razini natjecanja. Kontrolirali smo susret prije crvenog kartona – istaknuo je Ancelotti.

Trostruki strijelac Cristiano Ronaldo tvrdi da je Real Madrid zasluženo u polufinalu.

-Bili smo bolji. Zabiti šest golova ekipi poput Bayerna nije lako. Tako da smo zasluženo prošli. Zadovoljan sam što sam postigao tri gola, dobro smo igrali. Prerano je govoriti o naslovu Lige prvaka, no nadam se da ćemo ju i dvanaesti put osvojiti – izjavio je Ronaldo.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu i ponovno bio kohezivni element između Realove obrane i napada. Mateo Kovačić ušao je u 114. minuti.