Zrinjski pobjedom nad Krupom zaključili sezonu

0
553

Pobjedom nad Krupom s 4:0 nogometaši Zrinjskog zaključili su sezonu u kojoj su došli do šestog naslova prvaka Bosne i Hercegovine.  Susret  na stadionu pod Bijelim Brijegom odigrao je u svečanom ambijentu pred oko 8000 gledatelja, prenosi Pogled.ba Plemići su poveli već u 2. minuti, kada je svoj 15-ti pogodak u sezoni postigao Miloš Filipović koji je tako postao najbolji strijelac Premijer lige. Filipović je u 11. minuti u ulozi asistenta, a drugi pogodak za Zrinjski djelo je Marka Bencuna. Do odlaska na odmor još se jednom tresla mreža gostiju. Todorović je uposlio Handžića,a napadaču Mostara nije bilo teško matirati Fejzića. Domaćin je u 71. minuti povećao prednost na 4:0, nakon što je drugi pogodak na susretu, a 16-ti u sezoni postigao Miloš Filipović.  Za Zrinjski su danas debitirali vratar Antonio Soldo, te mladi Kristijan Stanić koji je najbolji strijelac kadetske momčadi.  Zrinjski je protiv Krupe upisao 21 pobjedu u sezoni, još  je zabilježio šest remija i pet poraza.  Zrinjski: Pirić (od 64. Soldo), Galić, Stojkić, Barišić, Jakovljević, Pezer (od 70. Jamak), Čirjak, Bencun, Todorović, Handžić (od 79. Stanić), Filipović.  Krupa: Fejzić, Galešić, Makitan, Dujaković, Guskić, Miroslavljević, Aleksić, Milanović, Ilić, Banović (od 57. Šamara), Marjanović (od 57. Dabić).