Trener u županijskoj ligi uveo sam sebe i zabio hat-trick za pobjedu

0
661

Genijalna priča stiže nam iz Prve županijske nogometne lige Osječko-baranjske. Naime, na utakmici NK Tomislav – NK Slavonija, trener gostiju Goran Uzelac napravio je potez za anale.

Momčad Tomislava je na poluvrijeme otišla s prednošću 2:0, a onda je gostujući trener uveo samog sebe u igru i hat-trickom nadoknadio zaostatak te svojoj momčadi donio prve prvoligaške bodove, piše Index.hr.

Momčad s Livane je na svom terenu ugostila novaka u ligi Slavoniju iz Punitovaca i prokockala dobivenu utakmicu. Na odmor je Tomislav otišao s 2:0, no gosti su se odbili predati i na kraju su stigli do čudesnog preokreta.

Nikšić i Žitnjak donijeli su prednost domaćinu, a onda je trener gostiju povukao potez dana i uveo sam sebe u igru pa si je onda na tim minutama zahvalio – hat-trickom!

”Prvo poluvrijeme smo odlično igrali i vodili 2:0. Drugo poluvrijeme, kada je krenula jaka kiša, kao da nas je umrtvila i gostima dala krila da zabiju tri komada. Čestitam im na zasluženoj pobjedi”, rekao je Davor Rudec, trener Tomislava za portal sportalo.hr.

”Da nam je netko ponudio bod uzeli bi bez razmišljanja, a što da vam kažem nakon pobjede protiv Tomislava? Kada smo prošli kvalifikacije najavio sam da ćemo biti konkurentni u ovoj ligi i evo to smo pokazali. Pokazali smo i karakter, nakon 2:0 za domaćina u svlačionici smo se dogovorili da se ne predajemo, da idemo to pokušati preokrenuti i evo uspjeli smo. Čestitam svojim dečkima na odličnoj igri, borbi i pobjedi koja nam puno znači za nastavak sezone”, riječi su trenera gostiju Gorana Uzelca, heroja ove priče, koji je u zapisniku utakmice bio naveden i kao trener i kao igrač