Širokobriješki strukovnjaci zablistali na maturi

0
100

Širokobriješki strukovnjaci zablistali na maturi

Maturalna zabava 51. generacije Srednje strukovne škole Široki Brijeg održana je u petak navečer u hotelu Park.

Oko 18:00 sati krenulo je okupljanje ispred hotela gdje se 178 maturanta odjevenih u svečane haljine i odijela fotografiralo sa svojim obiteljima.

Obilježavanje mature nastavilo se u 19:30 sati svečanom večerom i zabavom koja će trajati do jutarnjih sati.

Matura je kruna srednjoškolskog obrazovanja i noć koju će učenici pamtiti budući da se radi o završetku jednog razdoblja života.

Portal Jabuka.tv vam donosi veliku fotogaleriju širokobrijeških strukovnjaka koji su zablistali u glamuroznim izdanjima.

poslano da objave:

To: TELEVIZIJE, Z1 <z1televizija@gmail.com>, TELEVIZIJE, TV1 <desk@tv1.ba>, TELEVIZIJE, TV Mostar <rtm.portal@gmail.com>, TELEVIZIJE, TV Jadran <tvjadran@tvjadran.hr>, TELEVIZIJE, Slavonskobrodska tv <sbtv@sbtv.hr>, TELEVIZIJE, Slavonska tv <stv@stv.hr>, TELEVIZIJE, RTV BN <info@rtvbn.com>, TELEVIZIJE, Rtl <rtldanas@rtl.hr>, TELEVIZIJE, Pro Tv <stipic.ante@web.de>, TELEVIZIJE, Posavina tv <info@posavinatv.com>, TELEVIZIJE, Nova tv <redakcija@novatv.hr>, TELEVIZIJE, Laudato TV <kontakt@laudato.hr>, TELEVIZIJE, Laudato TV <ines.hrzica@laudato.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Teletext <teletext@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Tanja Baran <tanja.baran@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Split <dominik.strize@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Smiljana Šunde <smisunde2@gmail.com>, TELEVIZIJE, HTV, Program za Hrvate izvan Hrvatske <Tomislav.Sikic@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Novi mediji <novimediji@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Mostar <miljenko.karacic@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Mir i dobro <mir_i_dobro@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Lejdi Oreb <Lejdi.Oreb@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Duhovni izazovi <Duhovni_izazovi@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV, Blaženka Jančić <blazenka.jancic@hrt.hr>, TELEVIZIJE, HTV <hrt.rijeka@hrt.hr>, TELEVIZIJE, FTV, Ivana Bešlić <ivana_beslic4@yahoo.com>, TELEVIZIJE, FTV <marinaa.knezevic@gmail.com>, TELEVIZIJE, FTV <desk@rtvfbih.ba>, TELEVIZIJE, FTV <anita.zovko@gmail.com>, TELEVIZIJE, Diadora <info@diadora.tv>, TELEVIZIJE, Dalmacija <info@dalmacija.tv>, TELEVIZIJE, Cnrtv <cnrtv@optusnet.com.au>, TELEVIZIJE, BHT1, Martina Krišto <martinakristo@yahoo.com>, TELEVIZIJE, BHT1 <ip.bht1@bhrt.ba>, TELEVIZIJE, Al Jazeera <ipavkovic@yahoo.com>, RAZNI, Zvonimir Čilić <zvonimir.cilic@tel.net.ba>, RAZNI, Mato Cvjetković <molunat1969@gmail.com>, RADIOPOSTJAE, Radio Žepče <rzepce@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Usorski radio <usorskiradio@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Slavonski radio <slavonskiradio@slavonskiradio.hr>, RADIOPOSTAJE, RMM <radio-mir@medjugorje.hr>, RADIOPOSTAJE, RDV <studio@rdv.ba>, RADIOPOSTAJE, Radiopostaja Vitez <radio.vitez@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radiopostaja Široki Brijeg <radiopostajasiroki@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radiopostaja Široki Brijeg <mario9marusic@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radiopostaja Orašje <rporasje@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radiopostaja Odžak <radio.odzak@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radiopostaja Čapljina <radiocapljina@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Žepče <dom.kulture@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Vitez <info@radiovitez.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Vatikan <croato@spc.va>, RADIOPOSTAJE, Radio Vatikan <latincic50@yahoo.it>, RADIOPOSTAJE, Radio Vareš <radiobobovac@hotmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Tomislavgrad <radio.tomislavgrad@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Sunce <radiosunce@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Slunj <radio.slunj@ka.t-com.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Sarajevo <redakcija@radiosarajevo.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Rama <radio.rama@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Posušje <radio-posusje@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Ploče <radioploce@radioploce.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Nova Gradiška <redakcija@radiong.hr>, RADIOPOSTAJE, rADIO mREŽNICA <redakcija@mreznica.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Marija, Sarajevo <urednik.radiomarijabih@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Marija, Banja Luka <radiomarijabanjaluka@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Marija, p. Stjepan Fridl <urednik@radiomarija.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Marija <damir.borovcak1@inet.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Marija <info@radiomarija.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Makarska <ivna.talaja@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Ljubuški <hrlj@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Livno <radio.livno@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Kupres <info@kupreskiradio.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Kraljeva Sutjeska <sutjeskiradio@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Korčula <radio-korcula@radio-korcula.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Jajce <rtvjajce@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Istra <redakcija@radioistra.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Imotski <radio@radioimotski.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Herceg Bosna <infomopan@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Herceg Bosna <slavica.karacic@rtv-hb.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Herceg Bosna <radiohb@tel.net.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Grude <radiogrude@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio F BiH <zeljko.tica@rtvfbih.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio F BiH <rfbih@rtvfbih.ba>, RADIOPOSTAJE, Radio Dux <radiodux@t-com.me>, RADIOPOSTAJE, Radio Delta <radio.delta@du.t-com.hr>, RADIOPOSTAJE, Radio Busovača <jkurevija@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Brač <radiobrac@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Radio Biokovo <radio.biokovo@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, R RS <radiodesk@rtrs.tv>, RADIOPOSTAJE, Običan radio <obican.radio@gmail.com>, RADIOPOSTAJE, Nautic radio Kaštela <radio-kastela@st.t-com.hr>, RADIOPOSTAJE, Hrvatski narodni radio, AU <croluburic@hotmail.com>, RADIOPOSTAJE, HR Zadar <hr.zd.desk@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Split <radio.split@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Split <Mladen.Vukovic@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Sljeme <radio_sljeme@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Pula <radiopula@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Pula <Tatjana.Kastelan@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Osijek <radioosijek@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR New York <radio@croradiony.com>, RADIOPOSTAJE, HR Knin <radioknin@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR GH <glas.hrvatske@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR Dubrovnik <radiodubrovnik@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR 1 <antunmrkonjic@yahoo.com>, RADIOPOSTAJE, HR 1 <trag.vjere@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HR 1 <ip_hr@hrt.hr>, RADIOPOSTAJE, HKR <kultura@hkr.hr>, RADIOPOSTAJE, HKR <svjetlana.duran@hkr.hr>, RADIOPOSTAJE, HKR <vjerski@hkr.hr>, RADIOPOSTAJE, HKR <info@hkr.hr>, RADIOPOSTAJE, BHR 1 <emir.habul@bhrt.ba>, PORTALI, Zadarski <zadar@slobodnadalmacija.hr>, PORTALI, Vrisak <vrisak.info@gmail.com>, PORTALI, Vitez <marketing@vitez.info>, PORTALI, Viteški <info@viteski.ba>, PORTALI, Uskoplje <uskoplje.bih@gmail.com>, PORTALI, Treći <treci.ba@gmail.com>, PORTALI, Tomislavgrad <info@tomislavcity.com>, PORTALI, Tomislavgrad <zora.stanic@gmail.com>, PORTALI, Šibenski portal <urednik@sibenskiportal.hr>, PORTALI, Stolac <info@stolac.city>, PORTALI, Stolac <info@stolac.co>, PORTALI, Središnja Bosna <sredisnjabosna@gmail.com>, PORTALI, Sarajevo-x.com <redakcija@sarajevo-x.com>, PORTALI, RTV HB <ratvhb@gmail.com>, PORTALI, Rama <urednistvo@rama-prozor.info>, PORTALI, Posušje <posusje.online.info@gmail.com>, PORTALI, Poskok <hercego@gmail.com>, PORTALI, Pogled <pogled01@gmail.com>, PORTALI, Pieteta <dragutin_safaric@yahoo.com>, PORTALI, Oštra Luka <info@ostraluka.com>, PORTALI, Neum <desk.neumportal@gmail.com>, PORTALI, Narod <info@narod.hr>, PORTALI, MM <mmnovinari@gmail.com>, PORTALI, miljenko.info <brig@miljenko.info>, PORTALI, medjugorje-info <webmaster@medjugorje-info.com>, PORTALI, Makarska post <makarskapost@gmail.com>, PORTALI, Ljubuški <abubalo@gmail.com>, PORTALI, Ljubuški <novosti@ljportal.com>, PORTALI, Livno <info@livno-online.com>, PORTALI, lijepanasadomovinahrvatska.com <i.grgic69@gmail.com>, PORTALI, Komunistički zločini <komunistickizlocini.net@hotmail.com>, PORTALI, Katolik <katolik.hr@gmail.com>, PORTALI, Kamenjar <kamenjar.com@gmail.com>, PORTALI, Jajce <klik.jajce@gmail.com>, PORTALI, Jabuka <press@jabuka.tv>, PORTALI, InfoNeretva <infoneretva@gmail.com>, PORTALI, HŽD <jadranka.lucic@zg.t-com.hr>, PORTALI, HŽD <hrvatsko.zrtvoslovno.drustvo@zg.t-com.hr>, PORTALI, HUB <hrvatska.udruga.benedikt@gmail.com>, PORTALI, HSK <info@hsk.hr>, PORTALI, Hrvatski fokus <tkanica@hrvatski-fokus.hr>, PORTALI, Hrvatska riječ <ured@hrvatskarijec.rs>, PORTALI, Hrvati CH <info@hrvati.ch>, PORTALI, HR svijet <ivan.zlopasa@gmail.com>, PORTALI, HKV, Davor Dijanović <davor.dijanovic@gmail.com>, PORTALI, HKC, Nova Bila (Dragan Đido) <hkcnova@gmail.com>, PORTALI, hercegovina.info <urednistvo@hercegovina.info>, PORTALI, Hercegovački portal <hercegovacki.portal1@gmail.com>, PORTALI, Hercegovački portal <herc.port@gmail.com>, PORTALI, Herceg Bosna <info@hercegbosna.org>, PORTALI, Grude <info@grude.com>, PORTALI, Grude <info@grude-online.info>, PORTALI, Grad Široki Brijeg <toni.galic@sirokibrijeg.ba>, PORTALI, Goranci <goranci.online@gmail.com>, PORTALI, Glas Jajca <glasjajca@gmail.com>, PORTALI, Glas Brotnja <glasbrotnja1@gmail.com>, PORTALI, Fenix <fenix@fenix-magazin.com>, PORTALI, Dnevno.hr <desk@dnevno.hr>, PORTALI, dnevnik.ba <redakcija@dnevnik.ba>, PORTALI, Direktno <redakcija@direktno.hr>, PORTALI, Direktno <direktno.hr@gmail.com>, PORTALI, Dijaspora <urednik@dijaspora.hr>, PORTALI, Čapljina <capljinski.portal@gmail.com>, PORTALI, Croative net <pr6659@gmail.com>, PORTALI, CroatiaRediviva <info@croatiarediviva.com>, PORTALI, Busovača <redakcija@grad-busovaca.com>, PORTALI, Brotnjo <brotnjo.info@gmail.com>, PORTALI, Borak <borakinfo1@gmail.com>, PORTALI, Bljesak <bljesak@bljesak.info>, PORTALI, Bljesak <ivan.kraljevic.ivan@gmail.com>, PORTALI, Bljesak <miro@bljesak.info>, PORTALI, Bitno <urednistvo@bitno.net>, PORTALI, Bitno <bitno.net@gmail.com>, PORTALI, Akademija-art <akademija.art@gmail.com>, PORTALI, ABC <abcportal123@gmail.com>, NOVINE, Živa zajednica <zivazajednica@kroatenseelsorge.de>, NOVINE, Zadarski list <urednistvo@zadarskilist.hr>, NOVINE, Vrgoračke novine <vrgoracke@gmail.com>, NOVINE, Vjesnik, đakovački <vjesnik@djos.hr>, NOVINE, Vijenac <vijenac@matica.hr>, NOVINE, Veritas <veritas@veritas.hr>, NOVINE, Večernji list <franovukojavl@gmail.com>, NOVINE, Večernji list <sivricma@gmail.com>, NOVINE, Svjetlo riječi <janko@svjetlorijeci.ba>, NOVINE, Slobodna Dalmacija <jjovic7@gmail.com>, NOVINE, Rhema <urednik@figulus.hr>, NOVINE, Republika <republikain4@gmail.com>, NOVINE, Oslobođenje <redaction@oslobodjenje.ba>, NOVINE, Novi list <redakcija@novilist.hr>, NOVINE, Nezavisne <desk@nezavisne.com>, NOVINE, Naša ognjišta <kaleb.ivan@tel.net.ba>, NOVINE, Naša ognjišta <nasa.ognjista@tel.net.ba>, NOVINE, Movis <info@hkm-stgallen.ch>, NOVINE, Matica <matica@matis.hr>, NOVINE, Marulić <hkd.marulic@zg.t-com.hr>, NOVINE, Marija <list.marija@gmail.com>, NOVINE, Katolički tjednik <urednistvo1@katolicki-tjednik.com>, NOVINE, Kana <ks.kana@gmail.com>, NOVINE, Kana <kana@zg.t-com.hr>, NOVINE, Hrvatski tjednik <ivicamarijacic@gmail.com>, NOVINE, Hrvatski tjednik <andreacernivec@gmail.com>, NOVINE, Hrvatski tjednik <damir.cjam@gmail.com>, NOVINE, Hrvatski tjednik <hrvatski.list@hi.t-com.hr>, NOVINE, Hrvatska vjernost <biskupija-gospic@inet.hr>, NOVINE, Glasnik Srca Isusova i Marijina <info@glasnik-sim.hr>, NOVINE, Glas Slavonije <glas@glas-slavonije.hr>, NOVINE, Glas Koncila <redakcija@glas-koncila.hr>, NOVINE, Glas Koncila <cutura.vlado@gmail.com>, NOVINE, Glas Koncila <prilika@glas-koncila.hr>, NOVINE, Glas Koncila <tomislav.vukovic@zg.t-com.hr>, NOVINE, Franjinim stopama <stopamafranjinim@gmail.com>, NOVINE, Dubrovački list <urednica@dulist.hr>, NOVINE, Drinske mučenice <kauza.dmucenice@gmail.com>, NOVINE, Dnevni list <mostar@dnevni-list.ba>, NOVINE, Dnevni avaz <redakcija@avaz.ba>, NOVINE, Cro express <marinastojak@gmail.com>, NOVINE, Crkva u svijetu <nediljko.ancic@kbf-st.hr>, NOVINE, Crkva na kamenu <cnak@tel.net.ba>, HKV, Tajništvo <tajnistvo@hkv.hr>, AGENCIJE, Mediaservis <urednici@mediaservis.hr>, AGENCIJE, Mediaservis <kontakt@mediaservis.hr>, AGENCIJE, KTA <redakcija@ktabkbih.net>, AGENCIJE, IKA <visspa@gmail.com>, AGENCIJE, IKA <ika@ika.hr>, AGENCIJE, HMS <redakcija@hms.ba>, AGENCIJE, HKM <info@hkm.hr>, AGENCIJE, HINA <mate4kova@gmail.com>, AGENCIJE, HINA <hina@hina.hr>, AGENCIJE, HINA <pgas@hina.hr>, AGENCIJE, FENA <filipkozul097@gmail.com>, AGENCIJE, FENA <zorana.pavkovic@fena.gov.ba>, AGENCIJE, FENA <desk.mostar@fena.gov.ba>